mieszkanie dla mlodych jaki bank wybrac

mieszkanie dla mlodych jaki bank wybrac

Wrz 09

mieszkanie dla mlodych jaki bank wybrac Rejestry medyczne z prawie 70.000 pacjentów badano przez profesora Harvardu, który został umieszczony na liście płac Bayer. Co profesor było to, że pacjenci podane Trasylol miał podwyższone ryzyko wystąpienia ostrej niewydolności nerek.

Bayer ukryty to badanie z FDA podczas przeglądu bezpieczeństwa Trasylol w roku 2006. Olbrzymi narkotyków dalej czarował FDA Trasylol się pozwalając, aby utrzymać się na rynku. Więcej niż rok wcześniej przeszedł FDA obeszli się przeglądając negatywnych skutków Trasylol ponownie. Wreszcie przypomniał FDA lek, ale nie nałożyła grzywny lub kary na firmy Bayer.

Co to ma wspólnego z pchłami kleszczy u psów i kotów?

Innym sposobem jest Bayer działa cuda z insektycydu imidaclopridu, aktywny składnik Flea Advantage Zaznacz leczenia psów i kotów. Wyniki badań laboratoryjnych na plik z show Imidicloprid Agencji Ochrony Środowiska USA być neurotoksyczne dla psów i innych zwierząt laboratoryjnych, a także powodując załamanie koordynacji, utrudnione oddychanie, zmniejszenie masy urodzeniowej, wzrost wad wrodzonych i zmian tarczycy.

Oczywiście, Bayer milczał jak naciekowe o tych niekorzystnych skutków zdrowotnych w naszych szlachetnych zwierząt. Czy może to być kolejny raport 60 Minut w trakcie tworzenia?

Prędzej czy później, odpowiedzialne miłośników psów i miłośników kotów trzeba zadać sobie pytanie, czy jestem ufając wielkie firmy farmaceutyczne zbytnio o bezpieczeństwo moich najlepszych przyjaciół? Prędzej czy później trzeba zadać sobie pytanie, czy toksyczne substancje chemiczne są naprawdę konieczne, kiedy jest to bezpieczne i naturalne pcheł Zabiegi tick są łatwo dostępne.

Co znajduje się moja rada? Nie można zadawać pytania za wcześnie, ale można poprosić ich zbyt późno. Odkryj teraz, dlaczego miłośników zwierząt na całym świecie zwracają się do TripleSure Natural Flea Tick ??Spray dla psów i kotów.

Artykuł napisany przez: