jakie sa rodzaje bankow i ich funkcje

jakie sa rodzaje bankow i ich funkcje

Wrz 22

Zwracając się do was, sprzedawca wie, że nie będą one narażone na ryzyko przy ich domu z rynku tylko do transakcji rozpadnie później.

Jaka jest różnica między wstępnej kwalifikacji i wstępne zatwierdzenie?

Jeśli chcesz się ante, można uzyskać wstępną akceptację. Powodem jest to, że są rzeczywiście ubiegania się o pożyczkę, a pożyczkodawca będzie zweryfikować dokumenty i wypełnić badania tła. Zaletą tego etapu jest to, że nie tylko ty otrzymał list, które kwalifikują się do ewentualnego kredytu, ale także rzeczywisty kredyt został zatwierdzony i gotowy do pracy.

Ze wstępnego zatwierdzenia wiesz dokładnie, ile będzie w stanie pożyczyć, a będziesz miał ogólne pojęcie o ile stopy procentowej, miesięczne płatności, a koszty zamknięcia będzie, jeśli zdecydujesz się wziąć pożyczkę. Podczas gdy kwalifikacja wstępna jest zobowiązanie do prowadzenia działalności gospodarczej z wami, wstępne zatwierdzenie jest mniej lub bardziej solidna gwarancja, że ??kredyt został zatwierdzony, a środki są dostępne na żądanie.

Jeżeli zbliżasz się do sprzedawcy z pre-zatwierdzenia, Twoje szanse na uzyskanie domu są znacznie się poprawiła. Nawet jeśli inni kupujący oferują nieco więcej pieniędzy, sprzedający będzie zobaczyć ofertę jako pewien zakład.

O ile konkurencyjne oferty są poparte wstępnego zatwierdzenia lub gotówce, masz przewagę taktyczną na konkurencyjnym rynku, a Realtors wszyscy wiemy, że oferta, która może „pokaż mi pieniądze” zwykle jest akceptowany.

Optionwide Home Loans dostarcza szczegółowych informacji na temat kredytów na nieruchomości dla każdego homebuyer i właściciel domu ze wszystkimi rodzajami potrzeb kredytowych i finansowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzyści płynących z wstępnego zatwierdzenia odwiedzenia nas na http://www.Optionwide.com

Tuan Pham – Optionwide Home Loans

Artykuł napisany przez: