jaki bank wybrac do zalozenia konta

jaki bank wybrac do zalozenia konta

Paź 26

jaki bank wybrac do zalozenia konta

Pre-Zatwierdzenie List – Czy ja potrzebuję

Wielu ludzi kocha ich mieszkaniu w domu, ale w pewnym momencie, że chcą kupić dom we własnym zakresie. Przed większość domów zabierze Cię poważnie, większość przyszłych nabywców domu może chcieć dostać list wstępne zatwierdzenie. Wielu nabywców byłyby wyłączone przez ilość papierkowej roboty zaangażowanych w cały proces. Ale pewny, istnieją pewne ważne uzasadnienie pisma wstępnego zatwierdzania. Co więcej, większość domów nie weźmie byłoby kupujący bez listu zatwierdzenia poważnie. W rzeczywistości każdy może złożyć ofertę.

1) Wiele osób uważa, że ??wstępna kwalifikacja list jest tak samo dobry. Jednak ten list nie jest oparty na twoich finansów, jego po prostu pismo prawie każdy może uzyskać od swojego brokera kredytów hipotecznych. Wstępnie zatwierdzenie będzie wymagać sprawdzenia kilku ważnych elementów na tło. Zamiast po prostu biorąc na słowo, list wstępne zatwierdzenie będzie wymagać kwotę płatności w dół, warunków finansowych jak swojego dochodu (wiele razy z nim 2 lata), oraz swój numer ubezpieczenia społecznego. List wstępne zatwierdzenie jest bardziej stresujące, ale jest ona niesie również znacznie większą wagę i wskazuje, na rzecz właścicieli, jak poważny jesteś.

2) należy pamiętać, że choć może być z grubsza jak wygodne będziesz płacić pewną kwotę pieniędzy do kredytu co miesiąc, istnieją inne elementy, które należy rozważyć. Całkowita zaliczki, podatki od nieruchomości, ubezpieczenia, a stopy procentowe są wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na sumę wydatków bieżących trzeba będzie co miesiąc.

3) Jeżeli masz agenta nieruchomości, który będzie sygnałem, że właściciele domów są znacznie bardziej skłonni do negocjacji z tobą, jeśli zamówione, że pisma sprzed homologacji. Pismo będzie również wpływać na agenta nieruchomości do czynienia z wami na bardziej zawodowo.

Pobierz wstępne zatwierdzenie list dzisiaj. Jeżeli poważnie myślisz o kupnie domu należy podjąć decyzję, aby otrzymać. Istnieje wiele banków i firm hipotecznych, które mogą pomóc. Jeśli wiele osób jest w trakcie negocjacji do domu jeden z literą wstępnego zatwierdzenia będzie miał przewagę. W domu będzie bardziej prawdopodobne, umowa z wami thatn drugiej osoby bez listu. List w zasadzie opowiada właściciel domu, które zostały dopuszczone do kredytu. To może sprawić, że różnica między kupnem domu, czy nie. Powodzenia w poszukiwaniu domu.

Houston1apartments może pomóc zlokalizować następny mieszkania. Czytaj więcej o leasing mieszkań w centrum Houston, po prostu kliknij tutaj.

Artykuł napisany przez: