instytucje sektora bankowego w polsce

instytucje sektora bankowego w polsce

Lip 28

instytucje sektora bankowego w polsce

Korzyści z Wstępna akceptacja

Jeśli Realtors może mieć tylko jedno życzenie na tym świecie, to może być bardzo dobrze, że proszą, że kupujący uzyskać wstępną akceptację dla kredytów przed rozpoczęciem polowania domu. Nie ma nic bardziej frustrującego – dla agentów nieruchomości, sprzedawców domu, a ludzie mają nadzieję na zakup nowego domu – niż dostać się do końca ogona długiego procesu, a następnie uzyskać odrzucony, ponieważ pożyczka nie została zatwierdzona.http://poradniastopy.pl/rehabilitacja-stopy-i-stawu-skokowego/ Ale jest prosty sposób, aby zaradzić tej sytuacji. Każdy potencjalny kredytobiorca może uzyskać wstępnie zakwalifikowanych, a następnie wstępnie zatwierdzone, zanim w ogóle wyruszą w ogromnej arenie zakupów nieruchomości, po prostu spotkanie z naszym wykwalifikowanym doradcą hipotecznych i udostępniania pewnych informacji.

Oto jak to działa:

Prosty proces kwalifikacji wstępnej

Jest to pierwszy krok w procesie wniosku kredytowego, a zwykle można osiągnąć w ciągu kilku minut. Niektórzy kredytodawcy mogą wstępnie kwalifikuje cię przez telefon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod warunkiem, że mają dostęp do kilku kawałków informacji finansowej.

Aby wstępnie zakwalifikować, to najprawdopodobniej zostanie poproszony o

1) Historia zatrudnienia i dochodów

2) kontroli kredytowej, aby określić ocenę kredytową

3) Po zbadaniu istniejących długów

Na podstawie informacji dostarczonych powyżej, pożyczkodawca może oszacować maksymalny kredyt można zakwalifikować i ustalić, co miesięczne płatności http://alllineslogistics.pl/ubezpieczenie-cargo/ hipotecznych będzie. To w zasadzie oznacza, że ??mają one oznaczone w przybliżeniu, ile mogą pożyczyć, a szacunki, które są uprawnione do otrzymania kredytu do pewnej kwoty pieniędzy. Na przykład, może dać ci list mówiący, że zostały wstępnie zakwalifikowane do pożyczyć do $ 200.000.

Uzbrojony w tym wsparcia ze strony pożyczkodawcy, można zwrócić się do sprzedawcy, a sprzedawca będzie miał pewność, że jesteś w stanie wykonać kopię zapasową ofertę zakupu z funduszy, w rozsądnym czasie.
Artykuł napisany przez: