instytucje nadzorujace system bankowy w polsce

instytucje nadzorujace system bankowy w polsce

Gru 10

instytucje nadzorujace system bankowy w polsce

Dlaczego Pre-Zatwierdzenie jest to najlepszy wybór dla kupujących Home

To ekscytujący czas, kiedy rodzina przygotowuje się do zakupu pierwszego domu. Każdy wie, co dom będzie wyglądać i jakie funkcje nie mogą żyć bez. I wreszcie, będą właścicielem coś własnego. Odkryli ich wymarzony dom, a teraz rodzina szuka sposobu na sfinansowanie ich najważniejszych inwestycji. Po przeszukaniu za pośrednictwem banków i brokerów kredytów hipotecznych, rodzina znajdzie muszą skrobać większe zaliczki, aby uzyskać ich wymarzony dom finansowane lub muszą wrócić do domu z polowania i znaleźć mniej pożądany kawałek własności.

Uniknąć rozczarowania poprzez uzyskanie wstępne zatwierdzenie od kredytodawcy

Każdy na rynku nieruchomości, którzy nie mogą zapłacić gotówką, będzie potrzebował kredytu hipotecznego, to najlepiej na zakupy do pożyczkodawcy i uzyskać wstępną akceptację przed poszukiwaniu domu. Proces jest prosty; brać dochodowego i kredytowego informacje kredytodawcą oraz kredytodawca będzie ustalić, ile będą pożyczki i oprocentowania kredytów hipotecznych przed zakupami do domu. Wstępnie Certyfikat jest ważny przez okres co najmniej 60 dni, ale niektórzy kredytodawcy będzie tak długo, jak 120 dni. Kiedy przychodzi czas na ostateczne zatwierdzenie nastąpi kolejna kontrola kredytu kupującego i zatrudnienia w celu zweryfikowania kwoty końcowej.

Kolejnym warunkiem, aby mieć świadomość, wahania stóp procentowych. Jeżeli stopa wstępnie zatwierdzone jest niższa od aktualnego kursu, może to zmniejszyć ilość kredytów hipotecznych; wymagając większej zaliczki lub kupujący może zostać odesłany do znalezienia innego domu. Wielu kredytodawców zagwarantuje (szybkość lock-in) wstępnie zatwierdzone lub aktualny kurs oprocentowania kredytów hipotecz nych, które nigdy nie jest niższa; w ten sposób, łagodząc Innym problemem dla kupującego.

Artykuł napisany przez: