jaki bank wybrac kredyt hipoteczny

jaki bank wybrac kredyt hipoteczny

Lis 23

jaki bank wybrac kredyt hipoteczny

Zakup domu – Wskazówki dotyczące zakupu czasie recesji gospodarczej

Z gospodarka narodowa problemy na rynku nieruchomości doszła do kawałka zatrzymania i domów nie są nabywane tak często, jak to było kilka lat temu. W niektórych przypadkach może to być dobra wiadomość dla Ciebie, jeśli kupujesz dom.serwis telefony samsung wrocław Choć często można dostać świetne okazje w domach dzisiaj, nadal trzeba zauważyć, że istnieje pewne ryzyko zakupem czasie recesji gospodarczej. Przed zakupem domu, oto kilka wskazówek, o których należy pamiętać, jak zdecydujesz się na zakup, gdy recesja występuje.

Porada # 1 – Get swoje finanse w porządku

Pierwsza wskazówka, aby pamiętać przy zakupie domu w czasie recesji gospodarczej jest dostać swoje finanse w porządku. Możliwość utraty pracy jest duże ryzyko, aby podjąć przy zakupie w tym momencie. Oznacza to, że należy zapewnić sobie bezpieczeństwo pracy, zanim zdecydujesz się kupić teraz. standardów kredytowych również zostały podniesione przez banki w tym czasie, co oznacza, że ??to trudniejsze do uzyskania kredytu. Aby uzyskać wielką stawkę będziesz potrzebować płatność dobry dół, weryfikacji dochodów, a wielki kredyt. Jeśli uważasz , że nie można spełnić wymagania kredytowe lub nie myślisz, że twoja praca jest naprawdę bezpieczny, może warto poczekać na zakup nowego domu.

Tip # 2 – zakup domu naprawdę chcesz

Ci, którzy stracili dużo kiedy biust mieszkaniowych wystąpił zagubiony, bo kupił mieszkania jako inwestycję. To nie jest czas, aby rozpocząć Rzut nieruchomości szybko. Unikaj kupowania domu tylko dlatego, że jest tani. Będziemy chcieli, aby upewnić się, że zakup domu, że naprawdę chce się żyć, jeśli masz zamiar zrobić ten krok właśnie teraz. W czasie recesji gospodarczej, jest to dobry pomysł, aby tylko kupić dom, który można oczekiwać, aby żyć w ciągu około 3-5 lat, w przeciwnym wypadku może skończyć się utratą pieniędzy.

Artykuł napisany przez: