jaki bank wybrac dla stowarzyszenia

jaki bank wybrac dla stowarzyszenia

Wrz 01

jaki bank wybrac dla stowarzyszenia

Self-Directed Learning – Siedem Korzyści projektując własny Edukacja

Biorąc inicjatywę zaprojektować własną edukację może być koncepcja nam obcy, którzy żyją w społeczeństwie, które przyjęło edukacji zinstytucjonalizowanej jak tylko oznacza zdobycie wiedzy.

Niemniej jednak, samokształcenie nie stracił swą moc w celu uzyskania wysokiej jakości kształcenia, który nie tylko przyniesie radość i spełnienie, ale także prowadzić do owocnego życia, które będzie się korzystać studenta, i być błogosławieństwem dla wielu innych.

samokształcenie jest bardzo naturalny proces. Wszyscy z nas są stale zaangażowane w jednej działalności samodzielnej lub innego.

To niezaprzeczalna. Gatunek ludzki został stworzony do życia twórczego życia. Czy to na komputerze, Zajmując się hobby, sport, a nawet projektowania naszego domu, stale dążymy do zwiększenia naszej wiedzy w jakiejś dziedzinie naszego życia.

O dziwo jednak, większość z nas to zrobić tylko w naszym wolnym czasie. Mamy oddzielić naszą pracę z naszej pasji. Nasze codzienne celem jest osiągnięcie wymagań nałożonych przez innych, aw wolnym czasie możemy realizować wymagania naszych sercach.

To nie musi tak być. Twoja pasja może stać się Twoja kariera. Możesz być ekspertem w cokolwiek chcesz, jeśli uczą się opanować sztukę samokształcenie.

samokształcenie ma wiele korzyści. Są to tylko siedem z nich:

Wybrać zawartość. W przeciwieństwie do programu zaprojektowany przez ekspertów, można wybierać, co masz zamiar się uczyć, a który masz zamiar uczyć się, w zależności od osobistego poziomu wiedzy i unikalnych preferencji.

Określić harmonogram. Użytkownik może dostosować swój proces uczenia się do osobistego porządku, bez zależności od harmonogramów czasowych narzuconych przez innych.

Nauczysz się z pasji. Ponieważ realizują temat, który zawsze spalony w swoim sercu, nie ma miejsca na nudę.
Artykuł napisany przez: