jakie sa rodzaje rachunkow bankowych

jakie sa rodzaje rachunkow bankowych

Paź 30

jakie sa rodzaje rachunkow bankowych

Podwodny Pomoc

Mimo, że teraz może być jednym z najlepszych razy do inwestowania w nieruchomości w dziesięcioleci, są inwestorzy, którzy dziś mogą być gospodarstwa wynajmu nieruchomości, który jest wart mniej niż to, co jest zaciszeurody.eu należne.sosy ostre Podczas dzikiej i wełnista klęsce mieszkaniowym w ostatnim dziesięcioleciu wiele amatorskich nieruchomości inwestorów złapany w szał i kupił wynajem nieruchomości bez uzasadnionej oceny. Ale dla tych, którzy nie zakup nieruchomości z konwencjonalnym pożyczki i własności jest dom, rząd federalny wydał wytyczne kredytowej, aby pomóc właścicielom refinansować w dzisiejszych cenach, bez kapitału w nieruchomości.

Program jest Refinansowanie programu Home Affordable lub HARP domów i pozwala szybko i łatwo refinansować swój obecny kredyt konwencjonalny w dzisiejszych niskich cenach. Jak HARP działa?

Pierwszym wymaganiem jest pożyczka musi być własnością jednej Fannie Mae i Freddie Mac. Nawet jeśli wyślesz swoje miesięczne płatności do banku za wynajem bądź agencji mogą obecnie właścicielem kredytu. Ponadto trzeba mieć wykupione istniejącego konwencjonalnego kredytu przed 1 czerwca 2009 r.

Program HARP jest wyjątkowy, podobne programy wymagają właściciela do zajmowania nieruchomości, ale nie z tego nowego programu. Dopóki kredytobiorca nie ma płatności ponad 30 dni przeszłe terminem w ciągu ostatnich sześciu miesięcy i nie więcej niż jednej płatności więcej niż 30 dni kursu w ciągu ostatniego roku, kredytobiorca ma prawo refinansować do niższej stawki. Ten program jest dostępny nie tylko dla domów jednorodzinnych, ale również dla bliźniaków i 2-4 właściwości jednostkowych.

Większość wszystkich tradycyjnych kredytodawców, którzy gwarantowania pożyczek Fannie i Freddie standardy oferują refinansowanie harfy. Również dla inwestorów, którzy chcą refinansować ich oprocentowania kredytów hipotecznych, aby obniżyć ich płatności oraz zwiększenie ich przepływu środków pieniężnych, pożyczka HARP może być tylko odpowiedź.

Artykuł napisany przez: