jaki bank wybrac na kredyt mieszkaniowy

jaki bank wybrac na kredyt mieszkaniowy

Sie 06
jaki bank wybrac na kredyt mieszkaniowy

Gdyby Drug Giant Coverup wyzwalania pytania o jego Flea Tick ??wyrobów

Pod rosnącą presją z Food and Drug Administration (FDA), Bayer Corporation zawiesiła sprzedaż swojego niezwykle zyskowny leku Trasylol w listopadzie 2007 roku.

Lek stosowany krzepnięcia krwi podczas operacji serca w celu kontroli krwawienia, Trasylol poświęcono ponad cztery i pół miliona ludzi na całym świecie. O półtora miliona Amerykanów otrzymał Trasylol podczas swojej 14 letniej perspektywie na rynku amerykańskim.

Badania wykazały, że pacjenci, którzy otrzymali Trasylol podczas obwodnicy serca, wymiany zastawki serca i innych kardiochirurgii były bardziej narażone na śmierć niż u pacjentów, którzy otrzymywali inne dostępne leki krzepnięcia krwi. Zgonów z powodu niewydolności serca, niewydolności nerek, zawałów serca i udarów pacjenci cierpieli po zabiegu.

W 2007 roku Bayer zaprojektował głównych kanadyjskich próby, aby pokazać, że Trasylol był lepszy od innych leków w kontrolowaniu krwawienia. Badanie zostało zakończone, jednak ze względu na wzrost zgonów sercowych u chorych chirurgicznych z zastosowaniem leku. Pacjenci otrzymujący Trasylol miał 50 procent zwiększone ryzyko zgonu w porównaniu do pacjentów przyjmujących inne leki.

Co znajduje się kilka tysięcy zgonów wśród przyjaciół?

60 Minut zgłoszone w lutym 2008 roku, że Bayer wiedział o względy bezpieczeństwa Trasylol przez dziesięciolecia oraz o nienormalnie wysokich przypadki zgonów związanych z narkotykami od roku 2006. Jeszcze Bayer kontynuował agresywny marketing leku, grabienie w ponad $ 300 milionów dolarów rocznie. FDA dopuszcza Trasylol utrzymać się na rynku, przyczyniając się do szacowanych 1000 zgonów miesiąc przez 22 miesięcy przed jego wycofaniem.

Raport 60 Minut opisał własne badania wewnętrznego Bayer oceny ryzyka zgonów pacjentów z Trasylol.
Artykuł napisany przez: