jaki bank wybrac na kredyt gotowkowy

jaki bank wybrac na kredyt gotowkowy

Paź 14

jaki bank wybrac na kredyt gotowkowy

Kupujący po raz pierwszy ogromny (tymczasowa) Tax Credit

Ty szczęście banda! Kupujących po raz pierwszy mogą otrzymać ulgę podatkową, bo aż dziesięć procent pierwszy zakup domu (ale musi być mniejsza niż zwrot $ 7500). Tak, to wszystko jest częścią niedawno przeszedł i wiele nagłośnione Mieszkalnictwa oraz ustawy naprawy gospodarczej z 2008 r.

Jednakże fakt, że jest ona bardzo nagłośnione powinno oznaczać, że każda młoda rodzina wynajem powinni wiedzieć o tym – ale według ostatnich badań, co najmniej 77% najemców nie.

Ten brak wiedzy może być kosztowne, ponieważ ulga podatkowa jest przeznaczona tylko być tymczasowy wzrost, a nie będzie tam na długo. To ustępstwo rządu oferuje dość znaczną oszczędność.

Pomyśl o tym – dziesięć procent na domu, który kosztuje 75.000 $ oznacza, że ??będziesz mieć maksymalną ulgę podatkową w wysokości $ 7.500! Darmowe ulgi podatkowe! Znaczne darmowych ulgi podatkowe!

Jednak tylko przypomnienie: jeśli kupisz dom $ 100.000, w którym dziesięć centów za oblicza się $ 10000, nadal będzie mógł ubiegać się o ulgę podatkową w wysokości $ +7.500 tylko jest to maksymalna dopuszczalna.

Alternatywnie, w przypadku zakupu domu $ +50.000 na którym dziesięć centów za obliczono na 5000 $, będzie kwalifikować się tylko ubiegać się o ulgę podatkową w maksymalnej wysokości 10% ceny zakupu czyli 5000 $.

Nowy (fabrycznie nowy) Sprzedaż mieszkań są przewidywane do dołu na wiosnę 2009 roku i wtedy mogą zacząć rosnąć zgodnie z komentarzem wykonane przez Lawrence Yun, National Association of Realtors (NAR) główny ekonomista.

Teraz jest doskonały czas, aby dostać „swój dom w porządku”. Upewnij się, że rating kredytowy jest na równi, zbliżać się z bankiem lub brokerem, aby zorganizować wstępną zgodę na finansowanie kredytów hipotecznych dla ciebie, i sprawdź, czy masz wystarczająco dużo oszczędności, aby wpłacić zaliczkę, a także przenoszenie i koszty zamknięcia.

Część swojej wstępnej akceptacji będzie wskazywać na którego cena nieruchomości będzie można rozważyć. Oczywiście, zawsze chcemy domów w ciągu najbliższych cena uchwytu w górę – ale można stracić domu w ten sposób.

Bądź mądry i zadowolić się „wychodząc” na najniższym szczeblu drabiny Realty; jej nie często, że jest szansa, aby mieć siatkę bezpieczeństwa wprowadzonych przez rząd!

Odwiedź UtahPropertyFinder.com do obszernej listy dostępnych Utah ofert nieruchomości. Zapoznaj się z wielkich możliwości inwestycyjnych w okolicach Utah, w tym w Utah County rynku nieruchomości.

Artykuł napisany przez: