jaki bank wybrac na konto osobiste

jaki bank wybrac na konto osobiste

Gru 02

jaki bank wybrac na konto osobiste

Tip # 3 – być konserwatywne przy zakupie

To dobry pomysł, aby być konserwatywne jeśli kupujesz dom w czasie recesji gospodarczej. To nie jest dobry moment, aby zacząć wyciągając swoje finanse. Jeśli masz zamiar kupić w tym czasie, upewnij się, że łatwo można sobie na to pozwolić. W tym momencie płatności obudowa nie powinna być większa niż 35% dochodu, którego przyprowadzisz do domu. Dzięki niższe oprocentowanie dostępne, 30 lat stałe stawki kredytów hipotecznych jest doskonały. Wystarczy upewnić się, że płatności można łatwo dało więc nie skończyć sobie finansowo w przyszłości.

Porada 4 – rozważyć zakup Foreclosures

Wreszcie, może warto rozważyć zakup foreclosures. Foreclosures zostały na cały czas wysokie w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak to nie dało kilka świetnych ofert na rynku dla tych, którzy chcą kupić dom. Często można znaleźć kilka świetnych zniżki na domach, które zostały na przejęcia i jest to dobry pomysł, aby sprawdzić lokalne foreclosures w swojej okolicy. Chociaż na pewno są korzyści z zakupu wykluczenia, można również zauważyć, że istnieją pewne wyzwania, jak również. Jeśli zdecydujesz się pójść tą drogą, zapewnić sobie specjalistę, który ma doświadczenie z foreclosures pomaga się.

Za radą na kupnie lub sprzedaży dom w pobliżu Long Island, NY, rozmawiać z Long Island prawnik nieruchomości lub zadzwoń 1-800-824-0284. Long Island adwokaci nieruchomości może doradzić w czasie każdego etapu skomplikowany proces transakcji nieruchomości.

Artykuł napisany przez: