instytucje systemu bankowego w polsce

instytucje systemu bankowego w polsce

Wrz 29

instytucje systemu bankowego w polsce Plus kwota czynszu zapłacił nierzadko jest na poczet zakupu.

Taniej jest kupić niż wynająć u 72% największych miastach USA

Pomimo rosnącej liczby najemców w całym kraju, to taniej jest kupić dom zamiast wynajęcia jeden na 72 procent z 50 największych miast w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z indeksem wydany przez nieruchomości wyszukiwarka i marketing stronie Trulia.

„Od początku” Wielka Recesja „, wielu byłych właścicieli mają zalane rynku wynajmu. Zgodnie z zasadami podaży i popytu, wynajem stał się relatywnie droższe niż zakup na większości rynków”, powiedział Pete Flint, prezes i współzałożyciel z Trulia w oświadczeniu.

„Chociaż to konieczne dla osiągnięcia prawdziwego ożywienia gospodarczego, ostrzejsze bankowe praktyki pożyczkowe również dodatkowo pogorszyło walczy rynku mieszkaniowym w perspektywie krótkoterminowej. Nawet wysoko wykwalifikowanych kupujących domu czoła intensywnej kontroli na ich dochody, oszczędności, istniejącego zadłużenia oraz karty kredytowej historii, zanim będą mogły uzyskać Kredyt hipoteczny.”

W 36 z 50 najbardziej zaludnionych miast w kraju, zakup domu z dwoma sypialniami jest tańsze niż wynajem jeden. Miasta te obejmują wiele obszarów, które zostały mocno dotknięta przez foreclosures, takich jak Las Vegas, Phoenix-a Fresno w Kalifornii.

Wygląda na to, że nadszedł czas, aby kupić ..

Patrick Ede jest konsultant inwestor nieruchomości i nieruchomości w Las Vegas, NV „Pomoc rodzinom w Las Vegas żyć American Dream posiadania domowej za wynajem z właścicielem i opcje leasingu”.

Artykuł napisany przez: